A Secure Team
Otsi toodet:
Tere, külaline
[Logige sisse | Loo kasutajakonto]
 
  Avalehele             Kampaaniatooted  
Ostukorv
Ostukorv on hetkel tühi.
0Tooteid korvis:
€0.00Hind kokku:
 
Valuuta
 
Keel
 
Wiley X

USA sõjavägi ja õiguskorra tagamise agentuurid vajasid täiuslikke purustuskindlaid prille. Ja nii 19 aastat tagasi Wiley X sündiski.

Alustasime, tehes seleniidist ja polükarbonaadist põrutuskindlaid läätsi. Mõned mudelid on läbinud testid, et vastu pidada 9m kauguselt tuleva 12- kaliibrise haavlipüssi lasule. Toote võimas disain ja tegemise tehnoloogiaga koos meie austajatega nimekirjaga on rahvusvaheliselt heaks kiidetud. Usas on hetkel meie tooted igapäevaselt F.B.I, sõjaväe erirühmade ja mereväe kasutuses.

1987 tõime oma kaitsvad päikeseprillid tsiviilisikuteni. Meie kvaliteet ja purustuskindel stiil võimaldasid inimestel tegeleda kõige sellega, mis neile meeldib ja mille käigus vajavad silmad kaitset. Wiley X-i raamid ja lisatarvikud ei kuulu nüüd enam ainult eliidile, vaid  on ka lahutamatu osa nende elus, kes jahivad , püüavad kala ja sõidavad mootorrattaga. Targa ja muutliku disaini tõttu suudavad meie prillid  probleemideta Teie igapäeva elustiiliga ühte sulada.

TEHNOLOOGIA

Wiley X-is me teeme oma läätsed kasutades tootmisprotsessis värve väga täpsetes vahekordades, et välistada silmade pingutust ja väsimust. Kõik Wiley X-i klaasid tõkestavad 400 nanomeetrit või 100% päikse kahjustavat ultraviolett kiirgust. Iga lääts on tehtud puhtast purustuskindlast seleniit polükarbonaadist ja kõrgelt ületanud ANSI Z81.1 turvalisuse ja ANSI Z80.3 optilised standardid. Läätsi kujundatakse ja lõigatakse moonutuste kõrvaldamiseks, et anda kasutajale täiuslik optiline selgus. Need omadused kombineeritult laia valiku kvaliteeti parandava tooniga töötavad koos, et hoolt kanda täiusliku silmade kaitse eest, ilma et peaks nähtavuse arvelt järgi andma.
Soovitame:
 
Populaarsed tooted
 
Uudiskiri
Siit saab tellida uudiskirja:
E-mail:
 
Powered by CubeCart
Copyright Devellion Limited 2006. All rights reserved.