A Secure Team
Otsi toodet:
Tere, külaline
[Logige sisse | Loo kasutajakonto]
 
  Avalehele             Kampaaniatooted  
Ostukorv
Ostukorv on hetkel tühi.
0Tooteid korvis:
€0.00Hind kokku:
 
Valuuta
 
Keel
 
Swisseye
SwissEye - see on seiklus!

Selline firmamärk nagu Swiss Eye ametliku nimega Swiss Eye International GmbH asutati 1996 -ndal aastal. Sestsaadik on meie firmat saatnud edu nii spordi-,vabaaja-,kaitse- kui ka eriprillide tootmisel.

Tänu eeltööle õnnestus meil ka sportprillid optikakaubanduses atraktiivsemaks muuta. Sestsaadik leidub sportprille kõikides optikapoodides, sest enamasti need mudelid, mis on vaegnägijatele, vajavad ekspertide poolt valmistatud korrektseid optilisi prilliklaase.

Me varustame täna üksinda Saksamaal u. 5000 kauplust, 60% pakkujatest optikakuplustes rõhutavad Swiss Eye prillide kõrget kvaliteeti. Edasine kliendibaas põhineb jalgratta- ja spordikaubandusel.

Swiss Eye tooted!
Mis teeb meie prillid nii ainulaadseteks?
On palju tootjaid, kes oma prille ühe erilise kattekihiga katavad, mis peaks prille kaitsma kriimustuste eest. Teised mudelid aga kaetakse ühe uduvastase kihiga, mis kaitseb prillide ähmaseks muutumise eest.
Olime ühed esimesed tootjad, kes arendasid sellise katte prillidele, kus on ühendatud mõlemad kombinatsioonid: udukindlad ja kriimustuskindlad prillid – 2 asja ühes.

Swiss Eye prillid veenavad  kasutajaid mittepeegeldavate polükarbonaat-klaasidega, mis on valmistatud igati tugevatele norminõuetele vastavatena - CE-Norm EURO-DIN 1836 ja täidavad kõik optikaklassi nr. 1  kriteeriumid.  Kõik mudelid pakuvad UVA/UVB/UVC-kaitset nr 400.

Meie sortimendis leiate järgmisi prille:
  • Sportprillid
  • Kaitseprillid
  • Vabaajaprillid
  • Päikeseprillid
  • Lasteprillid
  • Eriprillid (meditsiinivaldkonnas vajalikud kõrge sinisevalgusefiltri  nõudega). 
  • Ja lisaks ka prillid korrigeerimise võimalustega vaegnägijatele.

Et meie tooted oleksid klientide jaoks laitmatud ja mugavad on meie mudelitel nt. reguleeritavad prillisangad ja reguleeritavad ninaosad.
Kõikide prillide juurde on lisatud esmaklassilised lapid puuvillasest materjalist, millega soovitatatakse neid prille siis kindlasti ka puhastada.

*SERTIFIKAATIDE TÄHENDUSED!

CARBO ONE – Klaaside kvaliteet – maksimaalne kindlus tänu purunematule polükarbonaat klaasidele
EN 1836 – Euroopa standard päikesekaitseprillide jaoks
UV-400    Ultraviolettkiirgus kuni 400 nm (nanomeetrit)
OPTIKAKLASS NR. 1 garanteerib klaasidele kõige kõrgema optilise kvaliteedi ja tagab kaitse deformeerumise ja prillide vale kujundamise ees.
Soovitame:
 
Populaarsed tooted
 
Uudiskiri
Siit saab tellida uudiskirja:
E-mail:
 
Powered by CubeCart
Copyright Devellion Limited 2006. All rights reserved.